Hey Selam! KingMonkey'e hoşgeldin. Ben Oğuzhan. 3-4 yıldır grafik tasarımla uğraşıyorum ve fena olmadığımı düşünüyorum.Gwen Stefani hayranıyım. Balıkesir'de yaşıyorum 16 yaşındayım. Blogcunun geri dönmesi için çok çabaladık ve sonunda başardık! :) Açılış sezonunu Cheryl ile yapmaya karar verdim. Ben sevdim, umarım siz de sevmişsinizdir 
#İyi eğlenceler :)

Hey Selam! KingMonkey'e hoşgeldin. Ben Oğuzhan. 3-4 yıldır grafik tasarımla uğraşıyorum ve fena olmadığımı düşünüyorum.Gwen Stefani hayranıyım. Balıkesir'de yaşıyorum 16 yaşındayım. Blogcunun geri dönmesi için çok çabaladık ve sonunda başardık! :)
Fazla uzatmaya gerek yok.
#İyi eğlenceler :)

Açılış!


Önemli Yazılar

Yeni Sezon

Paketler

Materyal Paketleri

Png Paketleri


karlitorosdaglari edebicanavar aheng webtatil tcsearch kitapnehri tckitap cafetu webtc seker-parem12 wampirestars sekerkiz16 libertywalk luqi bollymenda queenpenguin glowingscene permanentdecember majestic-bubbles justparty unbrokenworld goindown darkparadise hellogoodbye tubizeol faydalari kurabiye-tarifleri bitkikoruma dandeliongraphic yohurize begohiriza sakivofeni juwifshi rumzork gomhiraz hagorangi foyisenar calikusudizisi ziharoji maivesi

lohoo - Kopya.png - 250 x 153
banneer.png - 300 x 377


Kurucu:Oğuzhan
Ulaşım
Facebook: Oguzhan NoDoubter

Kartınızı Oluşturun
Msn:
oguzhansmile@hotmail.com/
Twitter: https://twitter.com/oguzhannodoubt
Ask.fm:
http://ask.fm/oguzhannodoubt

buton1.png - 313 x 126
buton2.png - 313 x 126
buton3.png - 313 x 126
buton4.png - 313 x 126


2012-08-24 20:13:00-Açılış!

 

Evvett, Sonunda hazırız! Öncelikle merhabalar efendim. Ben Oğuzhan, 15 yaşındayım. 3-4 yıldır grafik tasarımla uğraşıyorum. Daha önce Jollyyouth'dan veya Starlights'tan tanıyanlar olabilir. Gwen Stefani hayranıyımdır.

Blogcunun dönmesinde büyük katkı sağlayanlardanımdır fdgjjhlj. Övündüğümü falan sanmayın ama gerçekten emek verdik, Ataselle birlikte. Bu olayı kısaca özet geçmek istiyorum:

Olay aslında ben yokken Atasel'in facebookta bir grup kurmasıyla başladı fakat grubu takan pek olmadı açıkçası. Daha sonra blogcuya ben ve Atasel mailler atmaya başladık. En sonunda bana bir cevap gelmesiyle bir umut ışığı yandı ve grupta herkesin mail atmasını istediğimiz yazılar paylaştık. İlk başta yine kimse inanmadı, belki size komik gelecek ama insanlara göndermeleri gereken yazıları facebook sohbetten yazarak, rica ederek, göndermelerini sağlamaya çalıştık. Maillerden cevap gelmeye başladıkça umudumuz giderek arttı ve sonunda burdayız.

 

Kodlarla ilgili teknik sorunları da Sıla halledince geriye kalan tek sorun, Tasarımı hazırlamaktı. Bir çok şablon denedim, ama beğenmedim. Onları da burada paylaşabilirim belki. Beğenmediklerimi size kakalıyorum ghgjkjhlkjşligfhg. Her neyse sonunda Cheryl'de karar kıldım ve burdayım. Yazı kolonundaki fermuar fikri bana ait, lütfen çalmayın zamanı gelince sizlere yapımını anlatır veya örnek kolon paketleri paylaşırım :)

Son bir açıklama yapmam gerek, blogun ismi konusunda:

Aslında Atasel ile birlikte dönecektik fakat Atasel son anda dönmeme kararı aldı. Onun bana uygun gördüğü hayvan "maymun" du. Kendisinin en sevdiği hayvan da penguen. Bu yüzden o -eğer dönseydi- queenpenguinle ve ben de "kingmonkey" le dönecektim.

-Buradaki queen ve king'in yani kral ve kraliçenin anlamı blogcunun kral ve kraliçesiyiz falan değil ha, yanlış anlaşılmasın. Sadece gırgırına.-

Her neyse sonuçta Atasel dönmedi ama ben yalnız döndüm ve onun hatırasını yaşatmak için (Yeni bir isim bulmak zor geldiği için ve bütün tasarım kingmonkey'e göre olduğu için dfgfhjhgkjkl) kingmonkeyle döndüm. Umarım kısa sürede tanınır ve sevilirim :)

Yeni sezon hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum. Ayrıca bana ulaşmak isterseniz:

Facebook: 
https://www.facebook.com/oguzhannodoubter
Msn: 
oguzhansmile@hotmail.com/ 
Twitter: https://twitter.com/oguzhannodoubt 
Ask.fm: 
http://ask.fm/oguzhannodoubt